Batų priežiūra

Kaip prižiūrėti Vans avalynę?

Vans jau seniai užkariavo daugumos miestiečių spintas. Šio prekės ženklo kedus nešioja stiliaus ikonos, o riedlenčių fanatai jais džiaugiasi taip pat dažnai kaip ir pačiomis riedlentėmis. Būtent šiai sporto šakai ir buvo sukurti itin lengvi ir patogūs Vans kedai. O jų yra įvairiausių – odinių, medžiaginių ir net zomšinių.

Patogūs jie – tai faktas. Bet, tiesa, reikalauja ir nemažai priežiūros. Tik neišsigąskite! Duosiu jums kelis patarimus, kuriais vadovaujantis galėsite džiaugtis švariais it naujais Vans‘ais.

Taigi, jei nesate užkietėjęs riedlentininkas, turbūt savo spintoje turite odinius Vans‘us. Juos tinka derinti ir prie klasikinės aprangos einant į darbą, ir ruošiantis pasimatymui mieste. Dažnai juos avėdami neišvengsite nešvarumų. Juos, visų pirma, reikėtų lengvais judesiais nuvalyti švariu batų šepečiu. Įsidėmėkite, kad reikia valyti ne tik viršutinę Vans‘ų dalį, bet ir padus.

Jei reikėtų rasti vieną žodį norint apibūdinti odinius Vans‘us – tai būtų inoringumas. Išvalius nešvarumus su paprastu šepečiu, derėtų imtis silikoninio šepetėlio ir specialios batų valymo priemonės, kurią rasite Shoeland internetiniame puslapyje. Sekantis žingsnis – impregnavimas. Nepamirškite, kad jūsų įsigytas impregnantas turėtų būti atsparus drėgmei. Tuomet batus palikite džiūti. Tik, venkite saulės spindulių, jie gali kedus išblukinti.

Jei nepagailėjote pinigų ekologiškos odos Vans‘asms, turime patarimų ir jums. Visų pirma, juos nuvalykite drėgnomis servetėlėmis ar šlapia kempine. Tuomet, kaip ir paprastos odos kedus, impregnuokite specialia priemone.

Esate pasvajoję apie zomšinius Vans‘us, bet niekada nedrįsote jų įsigyti, nes manėte, kad ši medžiaga itin nepraktiška? Pats metas į savo pirkinių krepšelį įsidėti šiuos kedus, nes jų valymas itin paprastas. Tereikia specialaus zomšinių batų šepečio. Juo nuo Vans‘ų paviršiaus ir padų pašalinkite nešvarumus. Jei su kedais šokinėjote po balas, dėmes galite išvalyti šlapia kempine.

Jei net ir tuomet jūsų Vans‘ų išvaizda nedžiugina, o dėmės niekur nedingo, imkitės šių veiksmų. Jums tereikės specialią valymo priemonę įtrinti į medžiagos paviršių su šepečiu ar nereikalingu dantų šepetėliu. Jei po ranka neturite zomšai skirtų batų priemonių, galite pabandyti dėmes pašalinti su vandeniu bei muilu.

Tiems, kurie yra įsigiję paprastų, tradiciniais taip vadinamų medžiaginių Vans‘ų, pastangų jų valymui įdėti taip pat reikės. Negalvokite, kad užteks juos tik įmesti į skalbimo mašiną. Ne. Ir dar kartą ne. Karštas vanduo gali pažeisti medžiagą, o skalbimo mašinos sukimo programa gali pažeisti Vans‘ų padą.

Klausiate, tai kaip prižiūrėti šiuos kedus? Pirma, purvą pašalinkite su minkštu šepečiu ar šepetėliu. Tam, kad galutinai pašalintumėte įsisenijusias dėmes, švelniai nuplaukite jas su vandeniu ir muilu.

Ir nesiimkite už galvos, jei turite baltus Vans‘us. Išduosiu jums paslaptį, kaip juos išvalyti. Įberkite į vandenį šiek tiek sodos, pavilgykite šiame tirpale šluostę ir ją palikite kelioms minutėms ant dėmės. Netrukus jos turėtų nebelikti. Specialių medžiaginiams batams skirtų priemonių galite rasti ir Shoeland internetinėje parduotuvėje.

Prisimink, kad Vans‘us labai greitai galima pažeisti džiovinant ant radiatoriaus ar karšta oro srove. Derėtų šiuos kedus palikti džiūti kambario temperatūroje.