Prekių grąžinimas

Mes suteiksime 30 k.d. naujos prekės grąžinimo garantiją bei apmokėsime grąžinimo išlaidas (mūsų siūlomais būdais). Grąžinkite prekes greitai, patogiai ir NEMOKAMAI (Lietuvoje, išskyrus Kuršių Neriją).

SVARBU!:
– Grąžinimo atveju, prekė turi būti nauja ir prekinė išvaizda turi būti nepakitusi, t.y. prekė nenešiota, neavėta, nesugadinta, nepažeista, neištepta ir pan., visos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

– Naudojantis kurjerio ar terminalų (paštomatų) paslaugomis – grąžinama prekė turi būti BŪTINAI papildomai įpakuota į tą pačią gavimo pakuotę, ar į kitą tam tinkamą.

– Siuntos pristatymo mokestis, jei toks buvo – negrąžinamas.


GRĄŽINIMO BŪDAI

  • PARDUOTUVĖJE. Adresas – Kolektyvo 15, Vilniu. 
   Darbo laikas: I 11:00 – 18:00, II-V 11:00 – 20:00, VI 11:00 – 18:00, VII – Nedirbame.
  • PAŠTOMATE. Grąžinimai galimi tik užsakymams, kurie buvo pristatyti į Venipak (LP express) paštomatą arba pristatyti su Venipak kurjeriu. Prekių grąžinimui skirtą etiketę, išsiųsime su prekėmis (jei grąžinimo etiketės prie gautų prekių nerasite, susisiekite – KONTAKTAI (mes Jums ją atsiųsime el.laišku). Supakavę grąžinamas prekes ir užklijavę gautą grąžinimo etiketę, atvyksite prie bet kurio Venipak paštomato (LP express paštomatas – NETIKS, grąžinimas galimas tik Venipak paštomatuose!) ir lengvai grąžinsite siuntą.
  • PAŠTOMATE. Grąžinimai galimi tik užsakymams, kurie buvo pristatyti į DPD paštomatą. Prekių grąžinimui skirtą etiketę, išsiųsime su prekėmis, ją reiks užklijuoti ant supakuotos siuntos (jei grąžinimo etiketės prie gautų prekių nerasite, pasitikrinkite ar negavote SMS žinutės iš DPD su siuntos grąžinimo kodu). Supakavę grąžinamas prekes, atvykite prie bet kurio DPD paštomato ir lengvai grąžinkite siuntą su turima grąžinimo etikete ir/ arba su grąžinimo kodu.
  • PAŠTOMATE. Grąžinimai galimi tik užsakymams, kurie buvo pristatyti į OMNIVA paštomatą. Prekių grąžinimo kodas bus toje pačioje Omniva SMS žinutėje, kur gausite informaciją su atsiėmimo kodu. Grąžinimo kodas bus aktyvus 14 k.d. nuo tada, kai atsiimsite siuntą iš paštomato. Supakavę grąžinamas prekes, atvyksite prie bet kurio OMNIVA paštomato ir panaudoję grąžinimo kodą, lengvai grąžinsite siuntą.
  • KURJERIU. Grąžinimas per Venipak kurjerį galimas, tik užsakymams, kurie buvo pristatyti su Venipak kurjeriu arba pristatyti į Venipak (LP express) paštomatą. Prekių grąžinimui skirtą etiketę Jūs gausite kartu su prekėmis (jei grąžinimo etiketės prie gautų prekių nerasite, susisiekite – KONTAKTAI . Mes Jums ją atsiųsime el.laišku). Supakavę grąžinamą prekę ir užklijavę ant siuntos grąžinimo lipduką, turėsite susisiekti su Venipak ir pranešti apie norimą grąžinti siuntą per kurjerį (Jūsų paprašys padiktuoti RETURN lipduke esantį brūkšninį kodą). P.s. jei nepavyktų susiderinti tiesiogiai su Venipak – informuokite mus ir mes iškviesime kurjerį paimti siuntos Jūsų nurodytu adresu. 
  • KURJERIU. Grąžinimas per DPD kurjerį galimas, tik užsakymams, kurie buvo pristatyti su DPD kurjeriu. Mes iškviesime kurjerį paimti siuntos Jūsų nurodytu adresu. Jums reikės tik informuoti mus apie norimą grąžinimą, supakuoti siuntą ir laukti atvykstančio kurjerio.

PINIGŲ GRĄŽINIMAS

  • Pinigai už prekes grąžinami per 1-5 d.d. nuo to momento, kai tvarkingos prekės pasiekia mus – KONTAKTAI.
  • Pinigai pervedami į tą pačią arba kitą Jūsų norimą nurodyomą atsiskaitomąją sąskaitą. 
  • Siuntos pristatymo mokestis, jei toks buvo – negrąžinamas.

GARANTIJOS

Pirkdami pas mus esate garantuoti, kad prekė yra 100% originali. Gamyklinio defekto atveju visoms prekėms taikoma 2 metų garantija.

Pastebėjus / atsiradus gamykliniam defektui:

– Susisiekite su mumis – KONTAKTAI.

– Užpildykite pridedamą formą – PAREIŠKIMAS DĖL ATSIRADUSIO DEFEKTO.

– Grąžinkite prekę su pareiškimu mums – KONTAKTAI.

– Pareiškimas bus išnagrinėtas ne vėliau kaip per 14 dienų nuo jo gavimo dienos

– Jei išnagrinėjus pareiškimą, jis bus laikomas pagrįstu – prekės keitimas ar pinigų grąžinimas už prekę bus pradėtas vykdyti nedelsiant.

– Jei išnagrinėjus pareiškimą, jis bus laikomas nepagrįstu – prekę su atsakymu grąžinsime Jums atgal (į Jūsų nurodytą vietą) arba pakviesime ją atsiimti pas mus.

– Pirkėjas ir SHOELAND.lt susitaria, kad visi su užsakymais susiję kilę ginčai, pretenzijos ir (ar) nesutarimai sprendžiami derybų keliu. Jei susitarimo nepavyksta pasiekti derybomis, ginčai yra sprendžiami – LR teisės aktų nustatyta tvarka.netiks

Krepšelis
Prisijungti

Dar nėra paskyros?