SHOELAND

Apie mus

SHOELAND.lt tai vieta, kurioje tikimės visada rasite madingą ir patogią laisvalaikio avalynę, stilingą kuprinę, kojines, kepurę ar kitą Jūsų įvaizdžio detalę.

www.shoeland.lt yra tiesioginė UAB “Limarto LT” elektroninė parduotuvė.

UAB “Limarto LT” nuo 2014 metų užsiima prekyba užsienyje bei Lietuvoje ir sėkmingai prekiauja tik ORIGINALIA visame pasaulyje žinomų prekių ženklų avalyne, apranga, bei aksesuarais: Dr. Martens, New Balance, Converse, Nike, Adidas, UGG, Salomon, Columbia, Asics, Reebok, Vans, DC, Puma, Lacoste, Crocs ir kt.

Griežta kontrolė ir ilgametė patirtis rinkoje, leido atsirinkti patikimus tiekėjus, turinčius visas teises prekiauti parduodama produkcija. Visos prekės tiekiamos iš oficialių vardinių prekių ženklų atstovų (distributorių).

UAB “Limarto LT” nuo 2015 metų, kas kiekvienus metus, už visus darbus, Creditinfo.lt kompanijos, yra įvertinta sertifikatu “STIPRIAUSI LIETUVOJE”, kuris patvirtina, kad esame STIPRI, PATIKIMA ir STABILI įmonė.

Mūsų el.parduotuvėje rasite tik ORIGINALIĄ kokybišką avalynę bei kitus ORIGINALIUS produktus. 

Mums kiekvienas klientas ar verslo partneris yra vienodai svarbus – todėl mielai lauksime, tiek apsilankančių ir įsigyjančių prekių mūsų el.parduotuvėje, tiek galimų verslo partnerių, tiek gerų pasiūlymų mums.

Sėkmės visiems beieškantiems ir atrandantiems tai – kas mieliausia!

SHOELAND.lt kolektyvas