Prekių apmokėjimas

APMOKĖJIMO BŪDAI

  • Bankinis mokėjimas – UŽSAKYMO METU.

Tai išankstinis mokėjimas naudojantis el. bankininkystės sistema. Pasirinkus šį būdą, atsiskaitymas bus įvykdytas iš karto užsakymo metu per saugią licenzijuotą įmokų surinkimo sistemą – kevin.. Paspaudus norimo banko logotipą, būsite nukreipti į pasirinkto banko elektroninę sistemą su visa užsakymo informacija. Jūsų duomenų perdavimui yra naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas. Mokėjimai vykdomi tik saugiame banko serveryje.

  • Mokėjimas atsiimant – PRISTATYMO METU.

Tai atidėtas mokėjimas iki to momento kol Jums bus pristatyta arba kol Jūs atsiimsite užsakytas prekes pas mus. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o  prekių atsiėmimo / pristatymo metu.

  • Bankinis pavedimas – 2 DIENŲ LAIKOTARPYJE.

Tai atidėtas mokėjimas. Pasirinkus šį būdą, užsakyme pateiktu el. paštu, gausite užsakymo patvirtinimą ir visą reikalingą informaciją bankiniam pavedimui. Pagal tai padarysite pavedimą Jums patogioje mokėjimo vietoje ir patogiu mokėjimo būdu. Užsakymas bus rezervuotas 2 k.d. ir bus pradėtas vykdyti po apmokėjimo. Mokėjimo paskirties skiltyje būtina nurodyti užsakymo numerį.

Mūsų sąskaitos rekvizitai:
A.s.: LT80 7044 0600 0802 8221
Bankas: AB SEB bankas
Gavėjas: UAB “Limarto LT” 

Krepšelis
Prisijungti

Dar nėra paskyros?