Batų priežiūra

Kaip prižiūrėti Nike avalynę?

Reikia pripažinti – Nike batų kolekcijų įvairovė parduotuvėse gali tikri susukti galvą. Air Max, Air Force, Air Max Excee, Air Max Axis. Žodžiu, net pačiam liežuvis gali susipinti. O, jei jau spėjote išsirinkti, nemenku iššūkiu gali tapti šių gražuolių valymas.

Taigi, jei esi Nike batų gerbėjas, šį kartą patarimai, kaip tinkamai juos prižiūrėti, yra skirti būtent tau.

Pirma, bet kokios kolekcijos Nike kedų niekada neskalbk skalbimo mašinoje. Net ir tada, jei nesinorės į rankas pasiimti šepetį. O jį šių batų valymui tikrai derėtų įsigyti. Rekomenduojame pirkti su švelniais šereliais, kad valant viršutinę medžiagos dalį ji nebūtų pažeista.

Parduotuvių lentynose net ir išrankiausi batų pirkėjai atras tai, ko ieško, nes Nike prekės ženklo kedų yra nuo odinių iki medžiaginių. Tiesa, jų valymas taip pat turėtų būti skirtingas.

Kiekvienos medžiagos priežiūrai reikia specialių priemonių, jas galite įsigyti Shoeland internetinėje parduotuvėje. Pavyzdžiui, Nike batų valymui galite panaudoti ne tik specialias putas, skysčius bet ir šampūnus. Tik neapsirikite, kalbu ne apie tuos, kurie yra skirti jūsų plaukams, o pritaikytus specialiai šiems batams 😊 Prieš įsigydami specialią priemonę būtinai perskaitykite jos aprašą. Jame bus nurodyta, kokiai medžiagai yra skirta jūsų norima įsigyti prekė. Jei turite klasikinius – baltus Nike‘us, jų valymui naudokite specialiai šiai spalvai pritaikytas priemones.

Kai išlaidauti nesinori, Nike prekės ženklo batų padus galite valyti su švelnių šerelių šepetėliu. Tik prieš tai pavilgykite jį tirpale, pagamintame iš vandens ir šiek tiek skalbimo miltelių. Jei norite švariai nuvalyti Nike batų paviršių, jį reikėtų švelniai patrinti su šluoste prieš tai ją suvilgius šiltame vandenyje.

Kaip ir kitų prekinių ženklų kedus, Nike‘ų jokiu būdu nedžiovinkite ant radiatoriaus ar saulės spinduliuose. Geriausia juos palikti džiūti kambario temperatūroje.

Dar vienas patarimas tiems, kuriuos kartais kankina tinginio sindromas. Jei batų nemėgstate valyti patys, atiduokite juos batų valymo specialistams. Jie tikrai pasirūpins Nike‘ų švara.