Batų priežiūra

Kaip prižiūrėti Adidas avalynę?

Prieš beveik šimtmetį prasidėjusi „Adidas“ batų istorija tęsiasi ir šiandien. Miestuose daugybė stileivų renkasi šio prekės ženklo kedus, o ką jau kalbėti apie pasaulinio lygio žvaigždes, tokias kaip Rita Ora ar Kanye West‘as. Jie, turbūt žino, kaip reikia prižiūrėti „Adidas“ kedus, nors, ką čia kalbėti, turbūt kai pasensta juos tiesiog pakeičia naujais. O ką daryti, jei pirkti naujų kiekvieną sezoną nesinori?

Štai jums keli patarimai, kure padės šio prekės ženklo kedus išlaikyti švarius it nauji.

Jei esate įsigiję klasika jau tapusius Adidas Superstar kedus, kuriuos dažnai avi ne tik NBA ir NCAA žvaigždės, įsidėmėkite, kad daug priežiūros reikalauja šių batų guminis padas bei priekinė guminė dalis. Jos yra linkusios greitai pageltonuoti, tačiau, jei neseniai įsigijote Adidas Superstar, nesijaudinkite. Purvą, kuris po ilgų pasivaikščiojimų nugula ant pado bei priekio, lengva pašalinti šepečiu ar nenaudojamu dantų šepetėliu. Juos galite pavilgyti net ir stipresnių cheminių medžiagų turinčiuose valikliuose.

Juokas juokais, bet šių batų valymui puikiai tiks jūsų namuose kasdien naudojamos priemonės, pavyzdžiui, nagų valiklis, turintis acetono ar balinamoji dantų pasta. Tiesa, visada geriau įsigyti specialių šių batų valymo priemonių, kurių rasite Shoeland internetinėje parduotuvėje.

Tik įsidėmėkite, šias valymo priemones galima naudoti tik Adidas Superstar guminėms dalims valyti. Likusią odinę batų medžiagą patariame valyti tik su specialiomis, odai pritaikytomis priemonėmis.

Daugiau klausimų, susijusių su batų švara, gali kilti Adidas ZX Flux batų savininkams. Šie kedai yra itin pralaidūs orui, todėl patogu avėti ne tik vaikštant mieste, bet ir sportuojant. Tačiau kaip prižiūrėti beveik vien tik iš medžiagos pagamintus Adidas ZX Flux?

Pirmas patarimas – prieš eidami į lauką užmeskite akį į orų prognozę. Jei numatomas lietus, geriau pasivaikščiojimui ar sportui rinkitės kitą avalynę. Jei vis dėlto pranašaujamas geras oras, nedvejodami aukitės Adidas ZX Flux. Juos nuo paprastų dulkių padės išvalyti šiurkštesnių šerelių šepetys bei vandens ir muilo tirpalas. Geriausia šių batų valymui naudoti specialias putas ar šampūną, kuriuos galite įsigyti Shoeland internetinėje parduotuvėje. Antra – prisiminkite, kad šių batų medžiagos negalima stipriai trinti ar šveisti, taip galite labai greitai ją pažeisti.

Visus Adidas prekės ženklo batus džiovinkite kambario temperatūroje, venkite radiatoriaus šilumos ar saulės spindulių. Kaip ir kitų prekinių ženklų kedų, niekada jų neskalbkite skalbimo mašinoje. Norėdami pašalinti nuo batų nešvarumus tokiu būdu greičiau galite juos sugadinti nei išvalyti.