Prekių grąžinimas/ keitimas

Įstatymai numato 7-14 d. grąžinimo laikotarpį, prekėms įsigytoms internetu, bet mes Jums suteiksime 30 d. arba jei reiks daugiau grąžinimo laikotarpį nuo prekių įsigyjimo dienos.

 

 

Prekių KEITIMAS

Pirmas keitimas Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) visada NEMOKAMAS ir užtruks 1-2 d.d.

Jei netiks dydis, ar norėsite tiesiog keisti į kitą prekę- Jums reikės susisiekti su mumis el.paštu arba tel. 

Ir pranešti mums apie labiausiai Jums tinkamą keitimo variantą, t.y.:

  • per DPD Pickup siuntų tašką/ terminalą: atsiųsime Jums el.paštu etiketę, turimos prekės grąžinimui ir gausite SMS žinute naujus kodus naujos prekės paėmimui.
  • per OMNIVA terminalą: grąžinimo kodą Jūs jau būsite gavę siuntos pristatymo pranešime SMS žinutėje iš OMNIVA. O naujos prekės atsiėmimo kodą gausite nauja SMS žinute iš OMNIVA.
  • per DPD kurjerį:  iškviesime kurjerį paimti siuntos Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje ir pristatysime naują prekę. 
  • atvykus S. Nėries g. 21, Vilnius: atvykite ir pasikeiskite netinkamą prekę į kitą norimą;

 

Prekių ir pinigų GRĄŽINIMAS

Jei vis tik Jums prekė netiks, nepatiks ir nenorėsite, ar nerasite į ką pasikeisti- Jums reikės susisiekti su mumis el.paštu arba tel. 

Ir pranešti mums apie Jums labiausiai tinkamą grąžinimo variantą, t.y.:

  • per DPD Pickup siuntų tašką/ terminalą: atsiųsime Jums el.paštu etiketę, turimos prekės grąžinimui (paslaugos kaina - 1,5 EUR, t.y. Jums 1,5 EUR bus grąžinama mažesnė pinigų suma). 
  • per OMNIVA terminalą: grąžinimo kodą Jūs jau būsite gavę siuntos pristatymo pranešime SMS žinutėje iš OMNIVA. (paslaugos kaina - 1,5 EUR, t.y. Jums 1,5 EUR bus grąžinama mažesnė pinigų suma). 
  • per DPD kurjerį:  iškviesime kurjerį paimti siuntos Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje (paslaugos kaina - 3 EUR (išskyrus Kuršių Neriją), t.y. Jums 3 EUR bus grąžinama mažesnė pinigų suma).
  • atvykus S. Nėries g. 21, Vilnius: atvykite ir grąžinkite netinkamą prekę (nemokamai).

1-2 d.d. laikotarpyje nuo grąžinamos prekės gavimo- grąžinsime Jums pinigus.

 

Tiek KEITIMO, tiek GRĄŽINIMO atveju - prekės prekinė išvaizda turi būti nepakitusi, t.y. nesugadinta, nepažeista, neištepta ir pan., visos komplektacijos ir originalioje pakuotėje. Naudojantis kurjerio ar terminalų paslaugomis - prekė turi būti papildomai įpakuota į tą pačią gavimo pakuotę, ar į kitą tam tinkamą.

 

 

www.shoeland.lt linki rinktis atsakingai.   

Loading...