Prekių apmokėjimas

Garantuojame saugų prekių apmokėjimą, nes visais išankstiniais apmokėjimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas. Esame Uždaroji Akcinė Bendrovė, kuri registruota LR juridinių asmenų registre ir visi duomenys viešai matomi ir prieinami.

 

Apmokėjimo METODAI:

  • Bankiniu pavedimu - 3 DIENŲ LAIKOTARPYJE;
  • Grynais / mokėjimo kortele - PRISTATYMO METU.
  • Internetine bankininkyste - UŽSAKYMO METU. 

 

1. Apmokėjimas bankiniu pavedimu. Jei negalite apmokėti tiesiog dabar arba nesinaudojate el. bankininkystės sistema, ar tiesiog norite dar pagalvoti - el. paštu gausite užsakymo patvirtinimą ir reikalingą informaciją bankiniam pavedimui, pagal tai padarysite pavedimą Jums patogioje mokėjimo vietoje 3 dienų laikotarpyje. Užsakymas bus pradėtas vykdyti po apmokėjimo.

 


 

2. Atsiskaitymas grynais / mokėjimo kortele - PRISTATYMO METU. Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti grynais pinigais arba mokėjimo kortele. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o  prekių atsiėmimo/ pristatymo  metu. T.y.:

  • atsiimdami prekes Vilniuje, adresu: S. Nėries g. 21 (atsiskaitymas galimas tik grynais). 
  • kurjeriui pristačius prekes (atsiskaitymas galimas ir grynais ir mokėjimo kortele). 
  • Omniva paštomatuose (atsiskaitymas galimas tik mokėjimo kortele).

 

3. Atsiskaitymas internetine bankininkyste - UŽSAKYMO METU. Tai išankstinis apmokėjimas naudojant el. bankininkystės sistemą. Pasirinkę naudojamo banko logotipą - būsite nukreipti į norimo banko el. sistemą su visa užsakymo informacija. Už prekes galėsite sumokėti naudodamiesi: AB Swedbank, AB SEB bankas, Danske Bank, AB Luminor DNB, AB Luminor Nordea, Šiaulių Bankas ir kt. bankai, bei el. bankininkystės sistema - Paysera.

Už prekes Jūs mokėsite ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Tik į šią sistemą suvesite slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl saugumas garantuotas. 

 


 

Saugių pirkinių Jums linki Shoeland.lt

Loading...