Prekių apmokėjimas

Garantuojame saugų prekių apmokėjimą, nes visais išankstiniais apmokėjimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas. 

Informuojame, kad esame Uždaroji Akcinė Bendrovė, kuri registruota LR juridinių asmenų registre ir visi duomenys viešai matomi ir prieinami.

 

Apmokėjimo METODAI:

  • Bankiniu pavedimu - 3 DIENŲ LAIKOTARPYJE.
  • Internetine bankininkyste - UŽSAKYMO METU. 
  • Grynais / mokėjimo kortele - PRISTATYMO METU.

SVARBU!!! Karantino laikotarpiu tiek mes, tiek kurjerių tarnybos nepriimame grynųjų pinigų.

 


 

1. Apmokėjimas bankiniu pavedimu. Tai atidėtas mokėjimas iki 3 k.d. Pasirinkę šį metodą, užsakyme pateiktu el. paštu, gausite užsakymo patvirtinimą ir reikalingą informaciją bankiniam pavedimui. Pagal tai padarysite pavedimą Jums patogioje mokėjimo vietoje ir patogiu mokėjimo būdu 3  k.d. laikotarpyje. Užsakymas bus pradėtas vykdyti po apmokėjimo.

Mūsų sąskaitos rekvizitai:
A.s.: LT80 7044 0600 0802 8221
Bankas: AB SEB bankas
Gavėjas: UAB "Limarto LT"

SVARBU: mokėjimo paskirties skiltyje būtina nurodyti savo užsakymo numerį, pirkėjo vardą ir pavardę. Šie duomenys yra privalomi.

 


 

2. Atsiskaitymas internetine bankininkyste - UŽSAKYMO METU. Tai išankstinis mokėjimas naudojant el. bankininkystės sistemą. Pasirinkę turimos banko sąskaitos logotipą - būsite nukreipti į norimo banko el. sistemą su visa užsakymo informacija. Už prekes galėsite sumokėti naudodamiesi: AB Swedbank, AB SEB bankas, Danske Bank, AB Luminor DNB, AB Luminor Nordea, Šiaulių Bankas ir kt. bankai, bei el. bankininkystės sistema - Paysera.

Už prekes Jūs mokėsite ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Tik į šią sistemą suvesite slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl saugumas garantuotas. 

 


 

3. Atsiskaitymas grynais / mokėjimo kortele - PRISTATYMO METU. Tai atidėtas mokėjimas iki to momento kol Jums bus pristatyta ar kol Jūs atsiimsite užsakytas prekes. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o  prekių atsiėmimo/ pristatymo metu.

  • S. Nėries g. 21, Vilnius - atsiskaitymas galimas tik grynais. (Karantino laikotarpiu, užsakymai turi būti apmokėti iš anksto pavedimu). 
  • Kurjeriui pristačius prekes - atsiskaitymas galimas ir grynais ir mokėjimo kortele. (Karantino laikotarpiu tik mokėjimo kortele).
  • Omniva paštomatuose - atsiskaitymas galimas tik mokėjimo kortele.

​SVARBU!!! Karantino laikotarpiu tiek mes, tiek kurjerių tarnybos nepriimame grynųjų pinigų.

 


 

Saugių pirkinių Jums linki Shoeland.lt

Loading...