Apie mus

Shoeland.lt  - tai vieta, kurioje tikimės visada rasite madingą ir patogią laisvalaikio avalynę, bei aksesuarus (kuprines, kepures, kojines ir pan.), o jei nerasite - visada lauksime Jūsų pasiūlymų, pageidavimų, pamąstymų.

 

  • www.shoeland.lt yra tiesioginė uždarosios akcinės bendrovės UAB "Limarto LT" elektroninė parduotuvė;

  • UAB "Limarto LT" nuo 2014 metų užsiima didmenine prekyba užsienyje bei Lietuvoje ir sėkmingai prekiauja tik ORIGINALIA visame pasaulyje žinomų prekių ženklų avalyne, apranga, bei aksesuarais: Dr. Martens, New Balance, Converse, Nike, Hunter, Crocs, Adidas, Asics, Reebok, Vans, DC, UGG, Puma, Lacoste ir kt. ;

  • Griežta kontrolė ir ilgametė patirtis didmeninėje rinkoje, leido atsirinkti patikimus tiekėjus, oficialius vardinių prekių ženklų atstovus, turinčius visas teises prekiauti parduodama produkcija;

  • UAB "Limarto LT" nuo 2015 metų, kas kiekvienus metus, už visus darbus, Creditinfo.lt kompanijos, yra įvertinta sertifikatu "STIPRIAUSI LIETUVOJE", kuris patvirtina, kad esame STIPRI, PATIKIMA ir STABILI įmonė.

  • www.shoeland.lt el.parduotuvėje rasite tik ORIGINALIĄ, kokybišką avalynę bei kitus ORIGINALIUS produktus. 

  • Mums Kiekvienas klientas ar verslo partneris yra vienodai svarbus - todėl mielai lauksime, tiek apsilankančių ir įsigyjančių prekių mūsų el.parduotuvėje, tiek galimų verslo partnerių, tiek gerų pasiūlymų mums.

 

Sėkmės visiems beieškantiems ir atrandantiems tai - kas mieliausia!

 

www.shoeland.lt kolektyvas

Loading...