Prekių apmokėjimas

Garantuojame saugų prekių apmokėjimą, nes visais išankstiniais apmokėjimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas. Esame Uždaroji Akcinė Bendrovė, kuri registruota LR juridinių asmenų registre ir visi duomenys viešai matomi ir prieinam.

 

Apmokėjimo BŪDAI:

  • Bankiniu pavedimu, kurį galėsite atlikti vėliau.
  • Grynais pinigais prekes pristačiusiam kurjeriui/ ar patiems atsiimant.
  • Naudodamiesi el. bankininkystės paslaugomis- tiesioginiu užsakymo nukreipimu į Jūsų bankininkystės sistemą.
  • Naudodamiesi elektroniniais pinigais- Paysera.

 

1. Apmokėjimas bankiniu pavedimu. Jei negalite apmokėti tiesiog dabar arba nesinaudojate el. bankininkystės sistema, ar tiesiog norite dar pagalvoti- el. paštu gausite užsakymo patvirtinimą, pagal kurį padarysite pavedimą Jums patogioje mokėjimo vietoje- 2 d.d. laikotarpyje.

 

2. Atsiskaitymas grynaisiais. Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti ir grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o  kurjeriui pristačius prekes į vietą ar atsiimdami prekes pas mus Vilniuje (S. Nėries g. 21, LT-06313 Vilnius).

 

3. Atsiskaitymas internetine bankininkyste. Tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant Pirkėjo naudojama el. bankininkystės sistema. Už prekes galėsite sumokėti naudodamiesi: AB Swedbank, AB SEB bankas, Danske Bank, AB DNB bankas, Nordea Bank Lietuva ir kt. el. bankininkystės sistemomis. Tiesiog pasirinksite Jūsų naudojamo banko logotipą ir būsite nukreipti į norimo banko el. sistemą.

Už prekes Jūs mokėsite ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Tik į šią sistemą suvesite slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl mums Jūsų prisijungimo duomenys nebus žinomi. Saugumas garantuotas.

 

4. Atsiskaitymas naudojantis elektroniniais pinigais. Atsiskaitykite Paysera elektroniniais pinigais.

 

Saugių pirkinių Jums linki Shoeland.lt

Loading...