Prekių apmokėjimas

Garantuojame saugų prekių apmokėjimą, nes visais išankstiniais apmokėjimo atvejais Jūsų duomenų perdavimui naudojamas saugus SSL (Secure Socket Layer) protokolas. Esame Uždaroji Akcinė Bendrovė, kuri registruota LR juridinių asmenų registre ir visi duomenys viešai matomi ir prieinam.

 

Mūsų elektroninėje parduotuvėje galėsite atsiskaityti:

  • Bankiniu pavedimu, kurį galėsite atlikti vėliau, po užsakymo pateikimo.
  • Grynais pinigais prekes pristačiusiam kurjeriui/ ar patiems atsiimant.
  • Naudodamiesi elektroninės bankininkystės paslaugomis ir tiesioginiu nukreipimu į Jūsų bankininkystės sistemą iš prekių užsakymų lango.
  • Naudodamiesi elektroniniais pinigais, bei kitomis internetinėmis mokėjimų sistemomis, kaip pvz. Paysera, PayPal ir kt.

 

1. Apmokėjimas bankiniu pavedimu. Šitą būdą rinkitės jei negalite apmokėti tiesiog dabar arba nesinaudojate el. bankininkystės sistema, ar tiesiog norite dar pagalvoti. Jūs el. paštu gausite užsakymo patvirtinimą bei užsakymo nr., pagal kurį padarysite pavedimą Jums patogioje mokėjimo vietoje- 2 d.d. laikotarpyje.

 

2. Atsiskaitymas grynaisiais. Jūsų patogumui už prekes siūlome atsiskaityti ir grynaisiais pinigais. Pasirinkę šį mokėjimo būdą, atsiskaitysite ne užsakymo metu, o  kurjeriui pristačius prekes/ ar atsiimdami prekes pas mus Vilniuje (S. Nėries g. 21, LT-06313 Vilnius). Labai prašome,  prekių pristatymo ar atsiėmimo metu, turėti tikslią grynųjų pinigų sumą (nurodytą Jūsų užsakyme), nes nei kurjeris, nei mes galime neturėti grąžos.

 

3. Atsiskaitymas internetine bankininkyste. Šis metodas – tai išankstinis apmokėjimas, pasinaudojant Pirkėjo naudojama el. bankininkystės sistema. Mūsų parduotuvėje Jūs už prekes galėsite sumokėti naudodamiesi: AB Swedbank, AB SEB bankas, Danske Bank, AB DNB bankas, Nordea Bank Lietuva ir kt. el. bankininkystės sistemomis. Tiesiog pasirinksite Jūsų naudojamo banko logotipą ir būsite nukreipti į norimo banko el. sistemą.

Už prekes Jūs mokėsite ne mūsų parduotuvėje, o jau pačioje internetinės bankininkystės sistemoje, saugiame banko serveryje. Tik į šią sistemą suvesite slaptažodžius ir kitą privačią informaciją, todėl mums Jūsų prisijungimo duomenys nebus žinomi. Saugumas garantuotas.

 

4. Atsiskaitymas naudojantis elektroniniais pinigais, bei kitomis internetinėmis mokėjimų sistemomis. Atsiskaitykite Paysera elektroniniais pinigais, ar turimomis galimomis kreditinėmis kortelėmis.

 

Saugių pirkinių Jums linki Shoeland.lt

Loading...